super marka 2019Firma KASTELL, będąca właścicielem sklepu internetowego PADY.PL, już od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości szczczotek, trzymaków padów oraz padów do maszyn czyszczących. Od początku nadziej działalności kładziemy nacisk, aby produkty dostarczane naszym Klientom cechowały się najwyższą jakością. Zawsze słuchamy oczekiwań i potrzeb odbiorców, dlatego też przez te wszystkie lata mogliśmy stworzyć unikalny asortyment produktów, wyróżniający się wysoką wytrzymałością.

Dzięki temu, że proponujemy artykuły własnej produkcji, możemy zaświadczyć o ich najwyższej jakości oraz wykonaniu z solidnych materiałów, zapewniających długotrwałe działanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ostatnim czasie postanowiliśmy poszerzyć działalność o wykonywanie nadruków na etykietach, padach,czy kartonach. Dzięki temu można stworzyć własną markę padów. Gorąco zapraszamy do współpracy z naszą firmą – dzięki niej będziesz mieć pewność, że zamówione produkty pozwolą uporać się nawet z najtrudniejszymi pracami.