Pad Biały do docierki

* Cena za 1 szt.2,34

Pad polerujący o wymiarze 11 cm x 25 cm:

  • Przeznaczony do delikatnego polerowania i nabłyszczania czystych posadzek zabezpieczonych powłokami w trudnodostępnych miejscach
  • Do stosowania na suchych i czystych powierzchniach
  • Można użyć z uchwytem ręcznym lub uchywytem ze stelarzem

* min. zamówienie 10 szt

Wykonany z włókien poliestrowych z recyklingu i żywicy na bazie wody pad, dzięki mocnemu, klejonemu łączeniu wyróżnia się dobrą trwałością. Gęsta struktura włókien zapewnia mu idealne dopasowanie do powierzchni, dzięki czemu efekt końcowy jest naprawdę zaskakujący.

Pad przeznaczony jest do używania na sucho lub ze specjalnymi detergentami pielęgnacyjnymi dedykowanymi danej podłodze i ma za zadanie polerować i nabłyszczać powierzchnię. Produkt świetnie sprawdzi się także przy rozprowadzaniu lub ścieraniu miękkich powłok ochronnych. Stosowanie silnych detergentów myjących w celu czyszczenia podłogi tą końcówką może spowodować uszkodzenie narzędzia lub skrócić jego żywotność. Dlatego też warto zadbać o dobre warunki do pracy z padem polerującym i odpowiednio przygotować nawierzchnię – najlepiej będzie odkurzyć lub dokładnie zamieść podłogę.

Aby dotrzeć do wszystkich trudno dostępnych zakamarków, można sobie pomóc zakładając pad na odpowiednio wyprofilowany uchwyt ręczny lub stelaż. Można również ułatwić sobie pracę, korzystając z pomocy urządzeń elektrycznych. Zalecamy wybór jedno tarczowych automatów szorujących, które mieszczą się w przedziale maszyn o prędkości do 1200 obrotów na minutę. Dzięki temu końcówka polerująca nie ulegnie zniszczeniu.

W razie zabrudzeń lub uporczywych plam należy dokładnie umyć pada, używając końcówki spryskującej przy wężu, a jeśli zajdzie taka potrzeba zanurzyć produkt w rozcieńczonej substancji złuszczającej.

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.